Служба підтримки 0 800 75 83 68Безкоштовно з будь-яких номерів38 044 355 83 6838 094 667 83 68 Дзвінки згідно тарифів вашого оператора Пн-Нд: 9:00-21:00 Email [email protected]
box
menu box
Пакунок малюка box

Пакунок малюка

Поспішаємо повідомити, що в маркеті важливих штук MAUDAU ви можете придбати товари для дітей онлайн і розрахуватися соціальною карткою «Пакунок малюка».

 

Що таке «Пакунок малюка»?

З 2020 року в Україні діє державна програма «Пакунок малюка». Це одноразова матеріальна допомога сім’ям при народженні дитини. При початку дії програми всі малюки отримували «посаг» у вигляді так званих бебі-боксів. Це об’ємна коробка з речами і засобами першої необхідності, яку можна було використати навіть як перше ліжечко немовляти.

При усіх своїх перевагах бебі-бокси зручні не кожній сім’ї, адже містять середньостатистичний набір товарів, розрахованих на середньостатистичну дитину. Проте потреби малят і сімей в залежності від обставин можуть суттєво відрізнятися. До того ж, в багатьох регіонах бебі-боксів не вистачає або вони з’являються з затримкою.

Тож з літа 2021 року батьки мають можливість замість бебі-боксу отримати грошову компенсацію на соціальну картку, щоб самостійно придбати своїм малюкам найнеобхідніші речі. Для впевненості, що ці гроші витрачатимуться лише на потреби новонароджених малят, витратити їх можна лише в певних магазинах. Один з них – маркет важливих штук MAUDAU. Програма «Пакунок малюка» діє до кінця червня 2022 року.

 

Що можна придбати малюкам на MAUDAU?

За програмою «Пакунок малюка» в маркеті важливих штук MAUDAU малятко можна забезпечити всіма необхідними товарами першої необхідності.

 

Категорії товарів:

  • Дитяче харчування - в цій категорії можна обрати сухі молочні і безмолочні суміші, каші, пюре, пастилу, дитячі чаї тощо – на будь-який смак і гаманець.
  • Підгузки і сповивання – розділ з гігієнічними засобами для немовлят. Широкий вибір підгузок та гігієнічних засобів для найменших.
  • Годування - тут є посуд для дітей різного віку, пустушки, соски, стерилізатори, пляшечки, молоковідсмоктувачі, стільчики для годування і багато іншого, що пов’язане з харчуванням малят.
  • В розділі «Дитячі візочки» можна вибрати дитячий транспорт та іграшки для нього.
  • «Дитяча кімната» – розділ, за допомогою якого можна облаштувати кімнату чи куточок малюка, зробити його затишним і зручним.
  • «Прогулянки і подорожі» – все для виходів дитини в світ.
  • Також ви можете придбати автокрісла для малюків будь-якого віку.

 

На відміну від чітко визначеного вмісту бебі-боксу, за програмою «Пакунок малюка» в інтернет-магазині MAUDAU батьки можуть обрати товари, необхідні конкретній дитині.

 

Як розрахуватися карткою «Пакунок малюка» на MAUDAU?

 

Придбати пакунки малюка можна трьома способами.

 

Спосіб 1. При оформленні замовлення додайте коментар про оплату соціальною карткою «Пакунок малюка» і дочекайтеся дзвінка оператора відділу турботи, який детально розповість порядок дій і надішле посилання на оплату. Будь ласка, не оплачуйте замовлення без підтвердження оператора. 

 

Спосіб 2. Замовлення можна оформити за телефоном:

 

  • 0 (800) 75-83-68 (безкоштовно з будь-яких номерів);
  • (044) 355-83-68 (дзвінки згідно з тарифами вашого оператора);
  • (094) 667-83-68 (дзвінки згідно з тарифами вашого оператора);

Оператори MAUDAU на зв’язку щодня з 9:00 до 21:00 в будні та у вихідні.

 

Спосіб 3. Замовлення можна оформити через сторінку Instagram або Facebook.

 

Після підтвердження від оператора можна оплачувати замовлення і чекати посилку.

Ми доставляємо дитячі товари у всі регіони України. Доставка можлива як кур’єром, так і зручним поштовим перевізником. При замовленні від 1000 гривень (для доставки службою «Justin» - від 300 гривень) безкоштовно доставимо товари з «Пакунку малюка» в Київ, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків, Одесу, Житомир, Луцьк, Херсон, Запоріжжя та в усі інші куточки України.