Укр
Рус





Код товара: AR_3004743
MSI B850 GAMING PLUS WIFI PZ — це ігрова материнська плата формату ATX, розроблена для підтримки процесорів AMD Ryzen серій 9000, 8000 та 7000. Вона поєднує сучасні технології, такі як PCIe 5.0, Wi-Fi 7 і DDR5, забезпечуючи баланс між високою продуктивністю та доступною ціною. Ця модель належить до серії Project Zero, що вирізняється дизайном із заднім розташуванням конекторів.
Особливості:
- підтримує процесори AMD Ryzen серії 9000 / 8000 / 7000 для настільних комп'ютерів;
- підтримка пам'яті DDR5, двоканальна DDR5 8200+ MT/s (OC);
- 12+2+1 Duet Rail Power System, два 8-контактні роз'єми живлення процесора, підсилення Core Boost, підсилення Memory Boost;
- 6-шарова друкована плата з потовщеної міді товщиною 2 унції та матеріалу серверного класу;
- Frozr Guard: подовжений радіатор, термопрокладки MOSFET з номіналом 7 Вт/мК, додаткові термопрокладки дроселів та M.2 Shield Frozr створені для високопродуктивної системи та безперервної роботи;
- високошвидкісне з’єднання 5G LAN із повношвидкісним рішенням Wi-Fi 7;
- блискавично швидкий ігровий досвід: слот PCIe 5.0, Lightning Gen 5 x4 M.2, фронтальний USB Type-C;
- EZ DIY: EZ M.2 Clip II, EZ PCIe Clip II та EZ Antenna.
Материнська плата підтримує новітні процесори AMD Ryzen на сокеті AM5, що робить її готовою до вимогливих ігрових і обчислювальних завдань. Система живлення 12+2+1 з подвійними 8-контактними роз’ємами та технологією Core Boost забезпечує стабільну роботу навіть під час інтенсивного навантаження, наприклад, при розгоні. Технологія MSI Performance Preset дозволяє інтуїтивно налаштувати продуктивність через режими PBO Auto та PBO Enable.
Підтримка пам’яті DDR5 із частотою до 8200+ МТ/с (OC) та технологією Memory Boost забезпечує високу швидкість передачі даних. Плата оснащена чотирма слотами DDR5, які дозволяють використовувати до 256 ГБ пам’яті, що разом з режимом High-Efficiency Mode знижує затримки пам’яті.
Для швидкого підключення передбачено Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4 та 5G LAN, що забезпечують стабільне та швидке з’єднання з мінімальною затримкою. Є слот PCIe 5.0 x16 для відеокарт, а також три слоти M.2 (один Gen5 зі швидкістю до 128 ГБ/с) для швидких накопичувачів. Дизайн із заднім розташуванням конекторів (back-connect) спрощує організацію кабелів, забезпечуючи чистий вигляд системи.
Система охолодження Frozr Guard включає розширений радіатор, термічні прокладки MOSFET (7 Вт/мК) та EZ M.2 Shield Frozr II, що запобігає перегріву компонентів. Технологія Frozr Sync дозволяє синхронізувати охолодження через MSI Center, автоматично регулюючи швидкість вентиляторів для стабільної роботи.
| Назначение | геймерская |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x16 | 4 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чипсета | AMD B850 |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Количество разъемов оперативной памяти | 4 шт |
| Максимальный объем оперативной памяти | 256 ГБ |
| Максимальная частота оперативной памяти | 8200 MHz |
| Встроенное видео | С поддержкой видеоядра процессора |
| Скорость LAN портов | 5 Гбит/с |
| Страна производитель | Китай |
| Видеовыходы | DisplayPort |
| USB | USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C |
| Цифровой аудио разъем (S/PDIF) | коаксиальный + оптический, оптический |
| M.2 | 3 шт. |
| Количество SATA-III портов | 4 шт. |
| SATAe разъем | без SATAe интерфейса |
| U.2 разъем | без U.2 разъема |
| Беспроводная связь | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Контроллер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 35 Вт |
| (Сборка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Сборка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Сборка) Тип слота PCI 3 | M.2 2580 |
| (Сборка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Сборка) Тип слота PCI 5 | M.2 2280 |
| (Сборка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Сборка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| M.2 ver | 3 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 2 v Три, 1 v Четыре, 1 v Пять |
| Прочие коннекторы | 1 x CPU Fan, 2 x Front Panel (JFP), 1 x Chassis Intrusion (JCI), 1 x Front Audio (JAUD), 1 x Com Port (JCOM), 1 x Tuning Controller connector(JDASH), 1 x TPM pin header(Support TPM 2.0), 1 x RGB LED connector(JRGB), 3 x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2), 4 x System Fan Connector, 1 x Combo Fan (Pump_Sys Fan), 1 x EZ Conn-header (JAF_1), 1 x Power Connector(ATX_PWR), 2 x Power Connector(CPU_PWR), 1 x PCIe Power Connector |
| Аудиоконтроллер | Realtek ALC897 |
| Многоканальный звук | 7.1 |
| Внутренние разъемы и порты | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 3 x M.2 2280 |
| Внешние порты | 4 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x optical SPDIF out, 1 x RJ45, 2 x Audio, 1 x Flash BIOS Button, 1 x USB 10Gbps port (1 x Type-A), 1 x USB 5Gbps port (1 x Type-A), 2 x USB 10Gbps ports (2 x Type-C), 1 x Clear CMOS button, Wi-Fi / Bluetooth Antenna |
| Количество LAN портов | 1 шт |
| Колодки | 4 x USB 3.2, 4 x USB 2.0 |
| Коннектор питания | 2 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin Main Power |
| Поддержка ECC | нет |
| Поддержка двухканального режима | есть |
| Поддержка ОС | Windows 11 |
| Поддержка процессоров | AMD Ryzen™ 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors |
| Слоты расширения | 2 x PCI-Eх 3.0 x16, 1 x PCI-E 4.0 x16, 1 x PCI-E 5.0 x16 |
| Тип сетевой карты | Realtek 8126VB |
| Гарантия | 3 года |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
13 204 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00