Відгуки (10)
Ефективно очищує шкіру від надлишків себуму та забруднень. Допомагає підтримувати шкіру чистою без відчуття стягнутості.
Гель добре очищує шкіру, не пересушує і не викликає стягнутості. Допомагає зменшити висипання та контролює жирність у т-зоні.
Маю чорні цятки на носі, цей гель допоміг їх прибрати!
Вирішила спробувати цей гель, оскільки маю багато висипань, дуже ним задоволена!
Справді змогла позбутися прищів з цим тоніком, він очищує шкіру зсередини!
Просто знахідка за свою ціну, гель має дуже високу якість та добре очищує.
Гель дуже добре очищає ,не сушить.Зручний у застосуванні.Дуже раджу у кого проблемна шкіра.
Гарний склад гелю, дуже ефективно очищює , не сушить шкіру. Має приємний аромат.
Якісне очищення, приємна ціна, висока якість
Гелем залишилася дуже задоволена. Він усуває надлишки жиру без пересушування. Шкіра чиста та матова. Користуюся гелем щодня.
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00