Відгуки (36)
Кава має приємний м’який смак без зайвої гіркоти. Аромат після відкриття упаковки досить насичений і приємний. Особливо сподобалося, що кава не має різкого післясмаку, а також сподобалося що підходить будь-який спосіб приготування
Легка, ароматна кава без кислинки. Гості завжди питають що це за кава. Часто міксую її з простою міцною кавою для аромату. Купила зараз на подарунок. Відправили швидко, упаковка якісна.
Кава начебто непогана, але більше не замовлю, дуже слабенько виражений смак, навіть трішки підгорілого відчувається. В принципі, брати можна, але є варіанти набагато кращі інших брендів
Купую цю каву не вперше. Але беру в зернах. Тут недочитала і взяла мелену. Мелена взагалі не те. Запах чудовий, а смак дуже слабкий. Замовила. Відправили буквально одразу. І зранку вже забрала. Від замовлення до отримання на НП менше доби.
Аромат у Gemini Crema топовий, пахне десертами, але сам смак мене розчарував. Вона п'ється легко, без гіркоти, проте насиченості нуль, немає того самого відчуття "кавового драйву". Післясмаку теж майже немає, тому в чистому вигляді вона мені не зайшла. Можливо, з молоком чи вершками буде краще.
Справді ніжна і ароматна. Дуже задоволена
Вже не вперше купую Gemini Crema. Ціную її за приємний смак, у якому відсутня гіркота. Післясмак нагадує "Ірландський крем", який роблять у кав'ярнях. Хто не боїться осаду, може заварювати навіть у чашці, тож напій буде готовий вже через декілька хвилин.
Gemini Crema Ніжна справді виправдовує свою назву. Це кава з дуже м'яким, делікатним смаком, без різкої гіркоти чи кислотності. Аромат приємний, теплий, трохи карамельний - той, що хочеться відчути зранку, коли ще не готовий до “удару по нервовій системі"
Легка, м’яка кава без різкої гіркоти. Добре підходить тим, хто любить делікатний смак. Аромат приємний, кремовий. У турці й кавоварці виходить стабільно смачно.
Ніжна, ароматна. Заварюю в турці, 2 ч. ложки з гіркою на 300 мл води. Додаю молоко. Смакує
Гарна кава. Купую багато років. Дуже подобається присмак. Заварюється даже в чашке. Завжди чекаю знижку :). Рекомендую!
Дуже смачна кава, давно вжен не брали через ціну. Але по знижці саме те. Дуже смакує і легко заварюється прямо у чашці.
Розчарування: гидка, хімозна та кисла субстанція не схожа на каву. Ще й з ірландським ароматизатором! І гадки не мав, що треба дуже уважно читати дрібний шрифт - ароматизатор Irish Cream. Дивні люди, що пишуть позитивні відгуки - майте трохи критичного мислення: для чого потрібен ароматизатор в каві? Навіть не стільки шкода 170 грн, бо в смітник пішло, а залишився осад, що мене тупо най...ли.


Справді ніжна кава, дуже ароматна та смачна.
Купую цю каву вже три роки. Найкраща кава з усіх в цьому класі і навіть дорржчому, якщо ви варите каву в турці. Всі, хто пише, що вона не заварюється, ймовірно просто заливають пропорцію чайну ложку на чашку окропу. Я кидаю 4 чайні ложки з горкою кави в пусту гарячу турку, даю каві прогрітися і заливаю водою. Турка приблизно 500 мл. Кава виходить достатньо насичена і смачна. Немає кислоти і присмаку вугілля. Звичайно, що у всіх свій смак до кави, але мій саме до цієї.
Кава має приємний запах карамелі, що мені дуже подобається, у смаку також відчуваються легкі нотки карамелі. Ніжна і смачна, після неї інші не хочеться пити. Дякую за хороші знижки, завжди беру тут. Уже півроку моя улюблена кава)))
ніжна і ароматна,
Сподобалось, що була можливість придбати одну з найулюбленіших кавусь зі знижкою та ще й з безкоштовною доставкою.
Купую не вперше. Кава просто супер- ніжний аромат, неперевершений смак!
Смак трохи гіркуватий і плаский, трошки не виправдав очікувань. Але не кислий. З молоком сподобалося більше, ніж без, як на мене, до нього Irish Cream за смаком пасує. Помел явно не під чашку, але заварював у чашці (не проблема, якщо дати частинкам осісти і не турбувати їх). Надаю перевагу більш крафтовим обсмажникам, а цю взяв за порадою друга для різноманіття. Можливо, це не 5 з 5 і не найсмачніша кава в житті, але достойна. Колись замовлю ще.
У цієї кави дуже класний аромат шоколаду, але смак трошки програє більш дорогим маркам. Вцілому, можу її рекомендувати, якщо хочеться трохи заощадити, але отримати достойний смак та аромат
Супер кава , не звичайна і з нотками шоколаду
Про цю каву багато чула від знайомих і от вперше придбала. Що можу сказати. На мій смак вона підійшла: ароматна, з карамельним присмаком, гарної просмажки та ідеальний помел. Але як для мене, то надто ніжна. Я люблю трохи насиченішу каву, міцнішу. Цій каві цього не вистачає. Але саме тому мабуть їй і дали назву "ніжна". Для різноманітності чи навіть на презент дуже гарна кава. Якщо ви любите м'який та ніжний смак - вона ідеальна
Смачна кава, беремо її часто. Мʼякий смак. Ціна = якість.
Люблю цю каву, не перепалений смак а ніжний з відтінком шоколаду
Кава сподобалась, ніжна, приємний легкий аромат irish whiskey, на смак мені трошки схожа на гарячий шоколад. Хотілось би, щоб була трошки міцніша.
Я б навіть не назвав це кавою. Міцності кави нема, на поверхню вспливає щось світлокоричневе, якщо просто запарювати. Це неможливо пити.
Дуже смачна та соковита кава
Смачна , ніжна, соковита . Рекомендую
Дуже смачна кава. На смак легка, має ароматизатор вершків як з ваніллю - Irish whiskey. Мелена кава має більш насичений аромат ніж в зернах. Ще краще смакує з кокосовим чи мигдальним молоком. Тоді навіть цукор не потрібен для смаку.
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00