Відгуки (20)
Березовий сік «Смак» купила, щоб згадати знайомий смак із дитинства, і він повністю виправдав мої очікування. Напій має приємний, легкий та освіжаючий смак без надмірної солодкості. Особливо сподобалося, що він добре втамовує спрагу та залишає відчуття свіжості. З першого ковтка з'явилися теплі спогади про дитинство, коли березовий сік був одним із найулюбленіших напоїв. Його ніжний природний смак вигідно відрізняється від багатьох сучасних солодких напоїв. Сік приємно пити як охолодженим у спекотний день, так і просто під час обіду чи вечері. Якість продукту приємно здивувала, а зручна упаковка дозволяє легко зберігати та використовувати напій. Покупкою дуже задоволена. Обов'язково придбаю ще та рекомендую всім, хто хоче насолодитися справжнім смаком дитинства.
Замовляємо сік «Смак Березовий з цукром» 1 л вже не вперше - і завжди задоволені. Часто відправляємо посилки за кордон, і саме цей сік наші рідні щоразу просять покласти. Кажуть, що смак приємний, легкий, нагадує щось рідне з дому. Не надто солодкий, добре освіжає, особливо смакує охолодженим. Подобається, що якість гарна, а упаковка зручна для відправлення. Якщо шукаєте хороший березовий сік -можемо сміливо рекомендувати, раз за разом повертаємося саме до нього.
Сок прикольный по настроению, ассоциации с природой вызывает)) но если честно, по вкусу это просто сладкая водичка с лёгким намёком на берёзовый оттенок. освежает, пьётся легко, но глубины вкуса нет. на один раз вполне нормально взять из любопытства, однако регулярно покупать не вижу смысла.
Хотілося спробувати березовий сік,як раз він був по акції.Сік не сподобався.Відчуття ніби розбавлений водою,в ньому немає ні свіжості,ні характерної березової нотки.Просто якась солодка водичка,яка не дає відчуття свіжості.Більше брати не буду.
Замовляв декілька літрів цього соку і він мене не розчарував. Нічого лишнього. В міру солодкий. Краще пити охолодженим.Замовляв по вигідній акційній ціні. Склад теж порівняно хороший. Тому однозначно рекомендую.
Мені подобається більше чим типу натуральний хендмейд, той що заквашений ще такий...
Взяли вперше, будемо брати ще. Можна пити просто охолодженим. Але ще з нього виходить дуже смачний березовий квас.
Не знаю почему, но я люблю этот сок) хоть мне и кажется, что там в основном вода, сахар и лимонна кислота, тем не менее этот ностальгический вкус заставляет меня каждый раз покупать этот «сок» снова))
Звичайна підсолоджена вода з натяком на березу.
смачний ,легкий у жару саме те
Я завжди, з самого дитинства любила березовий сік. І завжди звертала на нього увагу в магазинах, хоча далеко не завжди він там продавався, на жаль. До недавна купувала його у відомому супермаркеті, але виявила, що на МауДау він дешевше і купила його тут. Вже спробувала - смак дуже приємний, м'який, в міру солодкуватий та кислуватий, такий, як і повинен бути, такий, як був в моєму дитинстві:) Тепер буду купувати на МауДау саме цю марку Смак, тому що це самий самачний та самий біджетний варіант для любителя березового соку! І всім теж раджу:)
Дуже люблю саме березовий сік, і дійсно в звичайних магазинах знайти його важко, якось раптово побачила його на Маудау, то була дуже рада, бо давно вже собі не купувала. Дуже сподобався сік цього виробника, на смак дійсно березовий, вміру солодкий, дуже приємний й освіжаючий. Подобається що він універсальний й його не нав'язливий смак підходить до будь-яких страв, чи можна просто попити замість води. Також він чудово втамовує спрагу й дуже корисний. Тепер коли я знайшла його тут, то буду купувати постійно. Ціна доступна, особливо по акції. Зручна упаковка. Дуже раджу цей сік, по ціні й якості аналогів в нього немає.
Обожнюю цей сік. Нажаль зараз його доволі важко знайти в магазинах. І дуже добре, що на maudau він є завжди та по приємній ціні. Сік дуже приємний на смак, із березових соків сій топ.
Цей товар мій улюблений , смак бомба
Солодкість ідеально збалансована, не надто різка, але й не надто легка, що робить його приємним для споживання. Важливо, що смак справжнього березового соку добре відчувається, і це додає особливого шарму. Пакування на 1 літр зручно для дому, можна легко налити порцію на кілька разів, і саме цей об’єм підходить для маленької родини або на короткий період. Напій не надто газований, що може бути плюсом для тих, хто не любить ігристі варіанти.
Я не люблю березовий сік, не бачу різниці між ним і водою з цукром і лимонною кислотою. Купував дружині, їй сподобався. Купував, тому, що ціна була 30 грн, за 51 грн не взяв би. Буде 30 грн, візьму ще.
Я не знаю як його роблять, але він дуже далекий від березового соку. Коли дивишся на упаковку очікуєш саме оригінального смаку, коли куштуєш розчаровуєшся. Навряд колись ще придбаю його, але спробувати варто було.
Идеальное сочетание цены и качества. Ближайшие аналоги в стекле (премия в сильпо) стоят почти в два раза дороже, при отсутствии различия во вкусе.
Саме цей березивий сік складно знайти в магазиназ та замовити. Дуже здивувало, що є в наявності) дякую
Дуже смачний і легкий сік. Корисний для організму, виводить токсини
Сік Смак Березовий з цукром 1 л
В наявності
48 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00