Видеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 1
Видеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 2
Видеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 3
Видеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 4
Видеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 5
Видеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 6
Видеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 7
Видеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 8
Видеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 9
Видеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 10
Видеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 11
Видеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 12
Видеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING)
Код товара: AR_3005375
О товаре
  • ШІ для покращення графіки та підвищення продуктивності
    NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
  • Миттєвий відгук
    NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
  • Реалістична графіка
    Повне трасування променів із нейронним рендерингом
  • Віртуальні моделі людей і ШІ-помічники
    NVIDIA ACE
  • Прискорення творчого процесу
    Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
  • Покращення якості відео з ШІ
    NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
  • Продуктивність і надійність
    Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
  • Найсучасніші технології для відтворення ігрової графіки
    NVIDIA G-SYNC
Семейство графикиNVIDIA
Форм-факторстандартная
Назначениеигровая
Графический чипGeForce RTX 5080
ИнтерфейсPCI-Express 5.0
Объем встроенной памяти16 ГБ
Тип памятиGDDR7
Разрядность шины памяти256 Bit
Разъемы2 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b
Тип системы охлажденияактивный
Вид охлаждениякулер, радиатор
Количество вентиляторов4 шт
Разъемы дополнительного питания16 pin
Страна производительКитай
(Сборка) Длина видеокарты, мм357.6
(Сборка) Кол-во занимаемых слотов корпуса4 slot
(Сборка) Наличие низкопрофильной заглушкиНет
Версия DirectX12
Версия DLSSDLSS 4
Версия OpenGL4.6
Минимальная рекомендованная мощность блока питания850 Вт
Максимальное разрешение7680 x 4320
Максимальное число дисплеев4
Размеры357.6 x 149.3 x 76 мм
Совместимость с HDCPесть
Частота памяти30000 MHz
Частота ядра (Boost)2640 MHz