Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 1
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 2
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 3
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 4
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 5
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 6
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 7
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 8
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 9
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 10
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 11
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING) - фото 12
Відеокарта ASUS GeForce RTX5080 16GB ROG ASTRAL GAMING (ROG-ASTRAL-RTX5080-16G-GAMING)
Код товару: AR_3005375
Про товар
  • ШІ для покращення графіки та підвищення продуктивності
    NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
  • Миттєвий відгук
    NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
  • Реалістична графіка
    Повне трасування променів із нейронним рендерингом
  • Віртуальні моделі людей і ШІ-помічники
    NVIDIA ACE
  • Прискорення творчого процесу
    Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
  • Покращення якості відео з ШІ
    NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
  • Продуктивність і надійність
    Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
  • Найсучасніші технології для відтворення ігрової графіки
    NVIDIA G-SYNC
Сімейство графікиNVIDIA
Форм-факторстандартна
Призначенняігрова
Графічний чіпGeForce RTX 5080
ІнтерфейсPCI-Express 5.0
Об'єм вбудованої пам'яті16 ГБ
Тип пам'ятіGDDR7
Розрядність шини пам'яті256 Bit
Роз'єми2 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b
Тип системи охолодженняактивний
Вид охолодженнякулер, радіатор
Кількість вентиляторів4 шт
Роз'єми додаткового живлення16 pin
Країна виробникКитай
(Збірка) Довжина відеокарти, мм357.6
(Збірка) Кількість займаних слотів корпусу4 slot
(Збірка) Наявність низькопрофільної заглушкиНемає
Версія DirectX12
Версія DLSSDLSS 4
Версія OpenGL4.6
Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення850 Вт
Максимальна роздільна здатність7680 x 4320
Максимальне число дисплеїв4
Розміри357.6 x 149.3 x 76 мм
Сумісність з HDCPтак
Частота пам'яті30000 MHz
Частота ядра (Boost)2640 MHz