Укр
Рус












Код товару: AR_3005375
Відеокарти ROG Astral, дизайн яких черпає натхнення з величі та краси космосу, демонструють нескінченну пристрасть ROG до дослідження й підкорення нових рубежів. ROG Astral GeForce RTX 5080 – перша лінійка відеокарт ROG із чотирма вентиляторами охолодження. Нові моделі оснащені також запатентованою випарною камерою, радіатором із підвищеною щільністю ребер, термопрокладкою для графічного процесора з фазовим переходом, покращеною системою живлення та іншими революційними рішеннями. Ці першокласні інновації, доповнені привабливим литим корпусом і металевим кронштейном для графічного процесора, забезпечують максимальну продуктивність, що дозволяє впоратися навіть із найвимогливішими іграми.
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Призначення | ігрова |
| Графічний чіп | GeForce RTX 5080 |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Роз'єми | 2 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | кулер, радіатор |
| Кількість вентиляторів | 4 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 357.6 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 4 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Розміри | 357.6 x 149.3 x 76 мм |
| Сумісність з HDCP | так |
| Частота пам'яті | 30000 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2640 MHz |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
100 406 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00