Служба підтримки 0 800 75 83 68Безкоштовно з будь-яких номерів38 044 355 83 6838 094 667 83 68 Дзвінки згідно тарифів вашого оператора Пн-Нд: 9:00-21:00 Email [email protected]
box
menu box
Оплата box

Оплата

Оплатити замовлення можна:

  • за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard на сайті MAUDAU при оформленні замовлення;
  • за допомогою платіжної картки Visa/MasterCard чи готівкою у відділенні компанії-перевізника (післяплата);
  • готівкою при отриманні або за посиланням після підтвердження замовлення;
  • зверніть увагу: самовивіз оплачується передплатою.

 

Наразі ми не приймаємо оплату замовлень з використанням промокодів в гривневому еквіваленті. Всі промокоди ви зможете використати після нашої перемоги! Слідкуйте за актуальною інформацією на нашому сайті.
 

Політика безпеки платежів при оформленні замовлення:

При оплаті замовлення банківською картою, обробка платежу (включаючи введення номера карти) відбувається на захищеній сторінці процесингової системи. Це означає, що ваші конфіденційні дані (реквізити карти, реєстраційні дані та ін.) не надходять до нас, їх обробка повністю захищена і ніхто не може отримати персональні і банківські дані клієнта.
При роботі з картковими даними застосовується стандарт захисту інформації, розроблений міжнародними платіжними системами Visa та MasterCard — Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), що забезпечує безпечну обробку реквізитів Банківської карти Власника. Така технологія передачі даних гарантує безпеку по операціях з банківськими картами шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL).