УкрРус

Друзі, наразі відправка замовлень відбувається із затримкою у 2-3 дні. Робимо все можливе, щоб доставити якнайшвидше. Бережіть себе!

  • Доставка
  • Оплата
  • Повернення та гарантія
  • Програма «Власний Рахунок»
  • Контакти
  • Публічна оферта
  • Захист персональних даних
  • Про нас

Про нас

MAUDAU. маркет важливих штук

MAUDAU. маркет важливих штук – онлайн платформа для повсякденних покупок зі зручним сервісом. Ми прагнемо перетворити рутинний шопінг на швидкий та якісний процес. У нас можна знайти все, що потрібно – як на кожен будній день, так і для свята.

Турбота про гостей

Головна причина нашого існування та основна цінність компанії. Ми проявляємо її, в першу чергу, спрощуючи й полегшуючи процес покупки звичайних штук. Так, MAUDAU не лише цінує ваш час, але й береже руки від важких пакетів, які потрібно тягнути додому зі звичайного магазину. Наша служба турботи з легкістю надає консультації щодо будь-яких категорій товарів та гнучка у розв’язанні питань від гостей.

Широкий асортимент товарів

На MAUDAU вже зібрано безліч товарів, без яких складно уявити сучасне життя. Проте ми не зупиняємося – щодня додаємо нові товари та готуємо унікальні пропозиції, аби ваш шопінг був не лише змістовним, але й вигідним.

Доставка всюди, де це можливо

Ми розуміємо як важливо мати доступ до всіх необхідних товарів, особливо в контексті війни, коли багато звичних логістичних ланцюжків стали розірваними. Тому налагодили співпрацю з ключовими поштовими операторами, щоб наші гості могли отримувати замовлення у будь-якому куточку країни, де це тільки можливо. Крім того, активно розвиваємо власну кур’єрську службу задля ще більшої оперативності.

0 800 75 83 68

Безкоштовно з будь-яких номерів

0 44 355 83 68

Для дзвінків з-за кордону, вартість згідно тарифів вашого оператора

Слідкуйте за нами:

Ми приймаємо:

© Інтернет-магазин MAUDAU 2024

Допомога
Блог MAUDAUДоставкаОплатаПовернення та гарантіяПрограма «Власний Рахунок»КонтактиПублічна офертаЗахист персональних данихПро насВакансії
Служба підтримки
0 800 75 83 68

Безкоштовно з будь-яких номерів

0 44 355 83 68

Для дзвінків з-за кордону, вартість згідно тарифів вашого оператора

Пн-Нд: 9:00-21:00

Служба турботи:[email protected]Прес-центр:[email protected]

Цей сайт захищено reCAPTCHA, Політикою конфіденційності та Умовами використання Google