Користуюсь депіляторними кремами від Eveline вже багато років. У порівнянні з іншими марками, це безспорний лідер. При дотриманні вимог з інструкції по використанню, через вказаний час очікуйте на гладеньку шкіру. Саме цей крем іде для чутливої шкіри, він має менш хімозний та менш насичений аромат, до прикладу у порівнянні з ультрашвидким. Після використання подразнень на шкірі не буде, якщо гарно змити проточною водою кімнатної температури. Не бажано змивати милом, тому що активна речовина - луг, а в милі також лужне середовище, можна зробити хімічний опік. Ще помітила, що якщо не дотримати по часу (змити раніше), волоски не змиються, а будуть сухі та сильно скручені. Краще не терти, а на наступний день нанести трохи крему знову і доприбирати те, що залишилось.
Переваги: Якість, перевірена роками. Дійсно працює
Недоліки: Немає