За смаковими якостями не знаю як оцінити, бо наш хом'як не їв, крім того, він печиво увесь час відносив на місце свого туалету 🤣 щось йому воно не сподобалось.
А от візуальна складова супер. Хто знімає контент з тваринками наприклад, стане в нагоді. Бо це печиво виглядає так гарно, що аж приємно на нього глянути ❤️
Я все одно задоволена покупкою, хоч хом'як і не їв 😅
Я купую їм це ласощі частенько. Вони коштують недорого, але приносять стільки радості моїм пухнастикам. А ще мені дуже подобається якість. Цими смаколиками кролик одразу зацікавився, довго лизав, через деякий час почав гризти із пристрастю. За вечір згриз половину, до ранку не лишилося зовсім. Дуже класно, що в складі натуральні інгредієнти.
Переваги: Смакують кролику, натуральні складові, смачні, що вистачає їх не надовго
Вже багато разів брала корм та палички/колоски/кукурудзки даного виробника, вони гарної якості і подобаються кролику, їсть їх із задоволенням. Пончики були щось новеньке :) Кролик не одразу зацікавився бо в них не передбачено кріплення для підвішування, але коли розібрався захрумкав із задоволення. Буду іноді браті як альтернативу колоскам.
Заказала вперше з великою знижкою. Пончики мають дуже різноманітний склад, присутній аромат сіна та календулы. Кролик одразу зацікавився. Використовує скоріш для сточування зубів, час від часу підходить і не заспокоївся поки не розгриз. Одного пончика вистачило на добу. Це корисна смакова забавка для гризунів.
Купувала для шиншили. Набрала одразу всіх видів і давала по черзі. Помітила, що палички саме з цим смаком "уходять" за одну ніч. Хоча, потрібно віддати належне, мій гризун з'їв всі - і з бурячком, і з кокосом... Йому таке до вподоби... Добре, що є великий вибір смаків снеків, які не набридають пухнастику...
Заказала вперше з великою знижкою. Пончики мають дуже різноманітний склад, присутній аромат календулы. Кролик одразу зацікавився. Використовує скоріш для сточування зубів, час від часу підходить і не заспокоївся поки не розгриз. Одного пончика вистачило на добу. Це корисна смакова забавка для гризунів.
Купила для кролика вперше. В середині 2 пакетики по 6 паличок, на вигляд як сіно запресоване. Проте кролю дуже сподобалися, аж труситься, хоча ніякого яскравого аромату не мають. Видаю по одній на ніч, згризає одразу. Ще одна перевага: немає мусору як від колосків. Буду ще замовляти з іншим смаком.
Якось була впевнена, що ці смаклики для гризунів не потрібні, адже ж зерносуміш у раціоні, ось і все, а потім нам вет порадив саме такі брати, щоб зуби сточувати. Просто треба дивитись щоб зернно було норм. У Special One - там чудовий склад. Та й кріпляться вони на яєчну суміш. Все по ділу.
Цей колосок беру для шиншили.
Він його обожнює, згризає весь, і паличку теж:)
Все звідти гризун полюбляє.
Хороший варіант, якщо ви на пару днів кудись їдете, колосок добре доповнить основний раціон та ще й додатково займа тваринку, слугуючи розвагою.
Беру регулярно, і братиму далі))
Переваги: Якісне наповнення, хороший асортииент всього для раціону