Насіння даного виробника придбала вперше, сподобались квіти Петунія, які достатньо довго квітнуть та милують погляд! Насіння добре запаковано, його достатньо в пачці для 20 рослин, Насіння не пошкоджене, цілісне. Особисто в мене з всіх насінин проросли рослини, отже схожість 100%. Отримала чудові різнокольорові квіти!
Переваги: Насіння добре запаковано, його достатньо в пачці, квіти яскраві та красиві
Насіння даного виробника придбала вперше, сподобались квіти Питунія, які достатньо довго квітнуть та милують погляд! Насіння добре запаковано, його достатньо в пачці для 20 розлин, Насіння не пошкоджене, цілісне. Особисто в мене з всіх насінин проросли рослини, отже схожість 100%. Отримала чудові різнокольорові квіти!
Купляв для прикрашення підвіконня! Насіння на вид добре, було добре запаковане, герметично, як завжди від виробника! Вже проростає в горшику, рясно, без особого догляду, але поливаю! Самі квітки подобаться своєю красотою, тому і замовив, не шкода тих пару гривень на них. Раджу до покупки.
Переваги: Насіння на вид добре, було добре запаковане, герметично, як завжди від виробника
Купляв для прикрашення підвіконня!Насіння на вид добре,було добре запаковане,герметично,як завжди від виробника!Вже проростає в горшику,рясно,без особого догляду,але поливаю!Самі квітки подобаться своєю красотою,тому і замовив,не шкода тих пару гривень на них
Брали декілька видів квітів для прикрашення території!Квіти не погано квітли і розцвітали,але не жваво!Самі квіти довподоби своєю красотою,гарні і мають приємний аромат!Саджали на початку літа,прямо на грунт