Печиво сподобалось, свіже, солодке, м'яке, з фруктовою начинкою і добре що в контейнері. Форма фруттіні стисненої трубочки, всередині начинка з яблучного повидла. Ідеально підходить до чаю і кави, молока і какао, та й просто як перекус для малечі чи до фільму. Розкришується добре, тож треба бути аккуратним.
Упаковка 500г швидко закінчилась, склад можна перевірити на сайті, пальмова олія і тут.
Печиво має приємну текстуру, відчуваються крупинки вівсянки (а це додаткова клітковина добре для перистальтики кишечнику). Смак збалансований, не надто солодкий, тому чудово підходить до гарячих напоїв і молока. В складі як завжди пальмова олія, а без неї ж нічого не виробляється тепер. Таке і має бути вівсяне печиво, а від іншої торгової марки можна було залишитись без зуба.
Люблю вівсяне печиво, і це стало одним із моїх улюблених. Натуральний смак, гарна текстура та свіжість відчуваються в кожному шматочку.
М'яке, що важливо, не люблю коли вівсяне печиво тверде. Чудовий варіант для тих, хто любить прості та смачні солодощі. Печиво ситне, ароматне і дуже швидко зникає зі столу.
Класичний смак вівсяного печива, що пам'ятаю ще з дитинства. Смакує з чаєм, кавою. В міру солодке. Подобається як дорослим, так і дітворі у нашій родині.