Всі monsters смачні. З полуницею найсолодший, тому що він в білій глазурі і сама начинка всередині солодка. Глазур смачна, хрумка. Батончик всередині мʼякий, дуже ароматний, трапляються маленькі часточки сушеної полуниці. В складі саме ізолят та концентрат білку. Він не є низькоуглеводним, я його їм за два рази, наприклад. Краще смакує з холодильника.
Смачний батончик з гладкою структурою і незвичайним смаком.
Тонка глазурь і з неперевершений смак. цей батончик захоплює мене своїм смаком і поживною складовою.
Рекомендую дуже зручний при тренуваннях бо швидко можна поповнити втрачену енергію.