Я вже спробувала і батончики, і гранолу, і це печиво від цього бренду.
Хочу відмітити справді хороший смак, реально не гірше класичного смаколика.
Містить непогано так білка - 11–12 г на 50 г порцію (сироватковий і молочний білок).
На перекусити - те що треба. От тільки, як на мене, ціна трошки кусається.
Батончик супер. Дуже приємний за текстурою,
Кульки зверху класно хрустять. Смак дуже насичений, шоколад добре відчувається, це наймашніний і найнасиченіший з батончиків з шоколадним смаком, з тих що я куштувала. Шоколад ближче до чорного, але не занадто гіркий
Я вперше спробувала протеїнове печиво, немає з чим порівняти, але це просто вау. Воно має приємний шоколадний смак, нагадує брауні, з м’якою текстурою та помірною солодкістю. Воно не має штучного присмаку, що часто буває у протеїнових продуктах .
Переваги: Воно містить 23% білка, що робить його чудовим варіантом для перекусу після тренування або як заміну десерту.
Дуже прикольна альтернатива протеїновому батончику. Батончик має ніжний шоколадний смак, проте відчувається трішки хімозність протеїну. Печиво не дуже тверде. Містить багато білку і гарне кбжу. Хороший варіант перекусу, насичує на довго.
Це не печиво у класичному розумінні, більше схоже на тістечко.
Розмір великий, не тверде, не сухе, з шоколадними шматочками.
Зайшла замовити ще. Сподобалось і мені, і чоловіку.
Немає дуже сильного "протеїнового" смаку, як буває.
Перший раз купую це печиво . Дуже смачне . Без цукру , мало калорійне , дуже смачне . Нагадає Брауні. Якщо ви дотримуєтесь правильного харчування, але при цьому не можете відмовитися від солодкого - тоді це ідеальний варіант .
В батончику добре відчувається кокосовий смак, здається шоколад дійсно в них якісний, бо на смак він чудовий. Кранч частинок в цьому батончику не так багато як в інших кранах, але це не заважає йому классно хрустіти
Печиво хороше, як і інші печива цієї лінійки. Але маршмелло лише зверху, трохи підгорівше, не дуже відчувається в смаку. З недоліків запах і сильно кришиться, суховате