Маленька версія класичної солоної соломки від БКК ідеальний формат «на раз» або в дорогу.. Смак солі збалансований не надто солоно, але відчутно. Чистий борошняний смак без зайвих добавок і ароматизаторів.60 г дуже зручна маленька пачка. Легко кинути в сумку, рюкзак чи бардачок авто. Вистачає на один-два чаювання або щоб швидко заглушити бажання чогось хрумкого.
Ця соломка дуже смачна. Вона хрустка й в міру солона. Як перекус те, що треба. Однак, маю зазначити, що містить в складі пальмову олію: можливо, комусь це важливо. Соломка конкурента Київхліб також, до речі, на маргарині з пальмової олії. Знижувати оцінку за це не буду, бо це вибір кожного, а загалом соломка смачна.
Соломка свіжа та хрумка. Солі в міру — не пересолена. Добре підходить як перекус до фільму або як доповнення до чаю/кави. Зручно, що фасована — можна брати частинами або на компанію.
Переваги: Хрумка текстура.
Не надто солона — комфортно смакувати.
Зручно брати з собою, фасована упаковка.
Підійде як закуска до напоїв.
Недоліки: Можливо, не дуже насичений смак для деяких.
Трохи звичайний продукт без «вау» ефекту.
Саме смак дитинства змушує купувати та їсти ці палички. Однак, після детального ознайомлення зі складом - розумієш, що подорослішав і більш турбується про своє здоров’я.
Переваги: Смачні солоні палички. Ідеально підсушені та просмажені. Дуже класний перекус протягом дня
Соломка добре підсмажена та хрумка,помірно солодка,пачечка на половину більша ніж у конкурентів(60 грам проти 40 грам у інших)Добре на перекус або "похрумтіти"))