Укр
Рус

Код товару: AR_3002281
У світі технічного прогресу портативний ноутбук вже давно замінив стаціонарний комп'ютер.
Важко уявити людину, яка не користується різними девайсами або не знає, що таке ноутбук.
Роботу ноутбука без зарядного пристрою забезпечує батарея.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися в мережі.
Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і добротна збірка гарантують довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і гідну заміну оригінальної АКБ.
Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм.
Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тесту за різними критеріями.
Перевагою у виборі цих батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 4400mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | 31CR19/65-2, 31CR19/66-2, AS10D51, 31CR19/652, AK.006BT.075, AK.006BT.080, AS10D, AS10D73, AS10G3E, BT.00603.117, BT.00603.124, BT.00604.049, BT.00605.062, BT.00605.065, BT.00607.126, BT.00607.130, LC.BTP00.123, AS10D31, AS10D3E, AS10D41, AS10D61, AS10D71, AS10D75, BT.00603.111, BT.00606.008, BT.00607.125, BT.00607.127 |
| Вага | 0,313 кг |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 10.8V |
| Потужність | 48 Wh |
| Розміри | 271.3 x 53.2 x 20.2 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 712 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00