Укр
Рус

Код товару: AR_3002348
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
Можна використовувати замість:
Сумісний з:
| Тип | Li-Pol |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 4150 mAh |
| Кількість комірок | 3 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | 255 x 120 x 5 мм |
| Вага | 205 г |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 11.4V |
| Розміри | 255 x 120 x 5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 160 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00