Укр
Рус



Код товару: AR_3002402
Акумулятор для ноутбука FUJITSU LifeBook A530 (FPCBP250, FUA530LH) 10.8V 5200mAh PowerPlant (NB450060) - це важлива частина портативного комп'ютера, яка і дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм.
Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють акумулятора PowerPlant стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
Акумулятор PowerPlant - новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Термін служби будь-акумуляторної батареї обмежений. Рекомендується її міняти через кожні 2-3 роки.
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | CP477891-01 FMVNBP186 FPCBP250 FPCBP250AP S26391-F495-L100 S26391-F840-L100 |
| Вага | 0.3 кг |
| Напруга | 10.8V |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 408 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00