Укр
Рус




Код товару: AR_3002275
Акумулятор для ноутбука
IBM/LENOVO IdeaPad S400 Series (LOS400L7) 14.4V 2600mAh - це важлива частина портативного комп'ютера, яка і дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм і забезпечує можливість залишатися завжди в мережі.
Оригінальні елементи фірми Samsung найкращої якості і добротна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ.
Надійний адаптер змінного струму дає можливість одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм.
Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тесту за різними критеріями.
Перевагами вибору наших батарей є: низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки.
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 2600mAh |
| Кількість комірок | 4 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | 4ICR17/65, L12S4L01, L12S4Z01 |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 14.4V |
| Потужність | 37 Wh |
| Розміри | 270.5 x 37.5 x 21.8 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 517 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00