Укр
Рус

Код товару: AR_3002307
Акумуляторна батарея – найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і можливість залишатися завжди у мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості та добротне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дозволяє без перебоїв одночасно заряджати батарею та працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Переваги та вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, та здатність до швидкої перезарядки.
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 3333mAh |
| Кількість комірок | 4 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | 0B110-00470000, 0B110-00470100, A41LP4Q, A41N1611, OB110-00470000 |
| Вага | 0,36 кг. |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 14.4V |
| Потужність | 48 Wh |
| Розміри | 267 x 40 x 20 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 402 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00