Акумулятор PowMr LiFePO4 12V 12.8V/150Ah/1920Wh [POW-150AH-12.8V] [113735] - фото 1
Акумулятор PowMr LiFePO4 12V 12.8V/150Ah/1920Wh [POW-150AH-12.8V] [113735] - фото 2
Акумулятор PowMr LiFePO4 12V 12.8V/150Ah/1920Wh [POW-150AH-12.8V] [113735] - фото 3
Акумулятор PowMr LiFePO4 12V 12.8V/150Ah/1920Wh [POW-150AH-12.8V] [113735] - фото 4
Акумулятор PowMr LiFePO4 12V 12.8V/150Ah/1920Wh [POW-150AH-12.8V] [113735] - фото 5
Акумулятор PowMr LiFePO4 12V 12.8V/150Ah/1920Wh [POW-150AH-12.8V] [113735]
Код товару: TO_1390450
Про товар
Надійна продуктивність з акумуляторами класу А
Акумулятор PowMr на 12,8 В 150 Ач виготовлено з використанням елементів класу А, що забезпечує високу якість і стабільність роботи. Завдяки розробленій BMS, кожен цикл заряджання та розряджання проходить надійно, підтримуючи високу продуктивність упродовж усього терміну експлуатації.
Комплексний захист для максимальної безпеки
Довгий термін служби та висока ефективність
Ідеальний вибір для широкого спектра застосувань
Характеристики
Бренд
PowMr
Ємність
150 Аг
Напруга
12.8 В
Ресурс
6000 циклів
Всі характеристики
Продавець
Touch
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-13%