Акумулятор Samsung ICR18650-26H 2600 mAh (оригінал) - фото 1
Акумулятор Samsung ICR18650-26H 2600 mAh (оригінал) - фото 2
Акумулятор Samsung ICR18650-26H 2600 mAh (оригінал) - фото 3
Акумулятор Samsung ICR18650-26H 2600 mAh (оригінал)
Код товару: LI_1883297
Акція
До кінця акції 289 днів
Про товар
Правила експлуатації Li-ion акумуляторів:
Не використовуйте деформовану або пошкоджену батарею.
Не використовуйте одночасно старі та нові батареї або батареї різних типів.
При зарядці тримати зарядний пристрій подалі від предметів, які можуть призвести до пожежі.
Зберігайте батареї в безпечному і сухому місці.
Використовуйте зарядні пристрої призначені для зарядки літій - іонні батареї.
Технічні характеристики:
· Тип елемента: Li-ion,
· Виробник елемента: Samsung
· Типорозмір: 18650
· Маркування: ICR18650-26H
· Типова ємність: 2600 mAh (реальна)
· Номінальна напруга: 3,75 V
· Мінімальна напруга: 2,75 V
· Максимальна напруга: 4,2 V
· Максимальний струм заряду: 2,6 А
· Максимальний струм розряду: 5,2 А
· Діаметр батареї: 18 мм
· Довжина батареї: 65 мм