Укр
Рус

Код товару: AR_3010008
Призначення - для телефону, вид - стандартний, сумісність - Lenovo, ємність - 4000mAh, напруга - 3.7V, 65 x 80 x 4 мм, Сумісна
| Призначення | для телефону |
| Вид | стандартний |
| Сумісність | Lenovo |
| Ємність | 4000mAh |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 56 г |
| Напруга | 3.7V |
| Примітка | Сумісна |
| Розмір | 65 x 80 x 4 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
280 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00