Укр
Рус

Код товару: AR_3009983
| Призначення | для телефону |
| Вид | стандартний |
| Сумісність | LG |
| Ємність | 1050mAh |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | білий |
| Модель | LG KG275, LG KG370, LG KE770, LG KF510, LG KG276, LG KG195, LG KG288, LG KG376 |
| Напруга | 3,7V |
| Партномер | LGIP-410A |
| Примітка | High-copy (репліка) |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
320 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00