Укр
Рус

Код товару: AR_3009957
| Ємність | 20000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета, для смарт-годинників |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В, USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, Lightning, USB |
| Особливості | цифровий дисплей, Quick Charge 3.0, Power Delivery, З вбудованим кабелем |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 408 г |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Розмір | 102 x 71 x 29 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 703 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00