Укр
Рус

Код товару: AR_3015595
Безперебійний блок живлення Faraday Electronics 35W UPS Smart ASCH PL імпульсний, одноканальний, в пластиковому корпусі.
Функціональні особливостіВихід
Вхід
Час напрацювання на відмову: 150 000 годин
Робоча температура: від -25°C до +70°C
Корпус: пластиковий, перфорований
Розміри: 101х59х29мм
| Тип | клемний |
| Вихідна напруга | 14.1 В |
| Вихідний струм | 2 А |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 29 мм |
| Вхідна напруга | 86-264 В |
| Глибина | 101 мм |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 59 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
998 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00