Укр
Рус

Код товару: AR_3015588
Блок безперебійного живлення Full Energy BBG-125 дозволяє захистити охоронну сигналізацію від стрибків напруги та тим самим уберегти її від виходу з ладу.
Безперебійний блок імпульсний одноканальний.
Вихідна напруга 12В – 14.2В. Можливе встановлення акумулятора 1,2Ah, 2.2Ah, 4Ah, 7Ah. Корпус металевий з кришкою та замком.
У блоці безперебійного живлення Full Energy BBG-125 є захист від:
Особливості Full Energy BBG-125:
| Тип | клемний |
| Вихідна напруга | 12 В, 12 - 14 В, 14 В, 13 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 300 мм, 225 мм |
| Вхідна напруга | 100-240В |
| Глибина | 80 мм |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від глибокого розряду АКБ, захист від перевантаження |
| Регулювання вихідної напруги | так |
| Ширина | 195 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 361 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00