Укр
Рус

Код товару: AR_3015613
Тип - вилочний, Вхідна напруга - 220 В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 5 А, 5.1 х 2.1, Формат перетворення - імпульсний, Матеріал корпусу - пластик
| Тип | вилочний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Вихідний роз'єм | 5.1 х 2.1 |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 33 мм |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Глибина | 118 мм |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 53 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
489 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00