Укр
Рус

Код товару: AR_3015561
Блок живлення GreenVision GV-SPS-C 12V4A (48W) (4430)
Блок живлення - основа стабільної роботи будь-яких електронних приладів! В галузі систем відеоспостереження найширшого розповсюдження отримали саме імпульсні блоки живлення. Основний принцип роботи імпульсного блоку живлення - перетворення змінної напруги мережі в змінне високочастотне напруга прямокутної форми, яке трансформується до необхідних значень, випрямляється, фільтрується. Блок живлення GreenVision GV-SAS-C 12V4A (48W) - імпульсний джерело живлення, адаптерного типу (закритого) пластиковий корпус.
Вхідна напруга 110-240В, вихідна напруга 12В, сила струму на виході 4A (48W). З роз'ємом живлення 12В. Даний блок живлення, широко застосовується в системах відеоспостереження, промислової, побутової автоматиці. Для забезпечення харчування мережевого обладнання і світлодіодним продукції. Фахівцями компанії GreenVision постійно ведуться розробки не тільки найсучаснішої апаратури найвищої якості, що задовольняє запити самого вимогливого споживача, але, і головне - розрахованої на масового покупця.
| Тип | вилочний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 4 А |
| Вихідна потужність | 48 Вт |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 100-240В |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
430 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00