Укр
Рус

Код товару: AR_3015617
Блок живлення GreenVision GV-SPS-Ñ 12V15A-L (3718) призначений для використання в якості джерела постійної стабілізованої напруги в системах відео спостереження, промислової та побутової автоматики. Використовується імпульсний стабілізатор напруги, побудований на базі імпортних комплектуючих провідних світових виробників (таких як Samsung, MeanWell, Thomson і ін), має високий ККД, широкий діапазон живлячих напруг, високу надійність, оснащений захистом від короткого замикання і схемою плавного запуску, має фільтр високочастотних перешкод.
Можливість роботи блоку живлення в широкому діапазоні живлячих напруг мережі дозволяє застосовувати його в умовах сучасної якості електропостачання. На відміну від блоків живлення, побудованих на базі лінійних стабілізаторів, дозволяє без істотного нагрівання, при невеликих габаритах, мати велику вихідну довготривалу потужність.
Особливості моделі: вхід: ~220В, вихід: 12В/20А з регулятором вихідної напруги, світлова індикація, металевий перфорований корпус, що вбудовується, тип підключення - клемник.
| Тип | клемний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 15 А |
| Вихідна потужність | 180 Вт |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
688 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00