Укр
Рус


Код товару: AR_3001192
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Apple, тип роз'єму підключення до ноутбука - USB Type-C, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 96 Вт
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Apple |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 96 Вт |
| Вихідна напруга | 20.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,7 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 017 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00