Укр
Рус

Код товару: AR_3001122
Універсальний автомобільний блок живлення для ноутбука
Характеристика:
• Потужність: 100 Вт (максимальна)
• Вхід: AC 110-240V~50/60Hz, 1.5A max,
- DC 9-14V
• Вихід: 12/15/16/18V 4.5A max, 19/20/22/24V 4A max
• Додатковий USB-вихід 5 В 1 А, що дозволяє додатково заряджати смартфон
• LED-індикатори роботи, вибраного режиму
• Захист від короткого замикання та перевантаження
• Матеріал корпусу: метал
• Розмір адаптера: 11.4 x 6.4 x 2.6 см
• Довжина кабелів: до штекера - 75 см, до адаптера в прикурювач - 35 см, мережевий - 1.4 м
Вісім насадок-штереків:
6.3 х 3.0 мм
6.0 х 4.4 мм (із штирком)
5.5 х 2.5 мм
5.5 х 2.1 мм
5.5 х 1.7 мм
4.8 х 1.7 мм
4.0 х 1.7 мм
3.5 х 1.35 мм
Комплектація:
- Універсальний зарядний пристрій
- DC12V кабель для автомобільного прикурювача
- Кабель живлення від мережі
- 8 різних роз`ємів
| Вид | ліцензійний |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм, 4.8 x 1.7 мм, 5.5 x 2.1 мм, 3.5 х 1.35 мм, USB, 8 типів кутових роз`ємів, 5.5х1.7 мм, 4.0х1.7 мм, 6.3 х 3.0 мм, 6.0 х 4.4 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Висота | 26.5 мм |
| Вихідна напруга | 19 В, 12 В, 16 В, 20 В, 24 В, 15 В, 18 В, 22 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,5 А, 4 A |
| Глибина | 63 мм |
| Захист | від короткого замикання |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 115 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
814 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00