Укр
Рус





Код товару: AR_3005930
GameMax GM-450B — універсальний і надійний блок живлення, який відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. Він забезпечить високу надійність і ефективність поряд із тихою роботою — найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі за чудовою ціною.
В елементній базі блоку живлення GameMax застосовано надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 450 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| OutputCurrent +12V1 | 28A |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), SIP (Захист від стрибків струму і напруги) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Підключення відеокарти | 1x6 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 094 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00