Укр
Рус







Код товару: AR_3005968
Сертифіковано 80 PLUS Silver
Сертифікація 80 Plus Silver (230 В ЄС) гарантує коефіцієнт корисної дії 90% при навантаженні 50%, що призводить до зменшення втрат енергії, зниження тепловиділення та мінімізації шуму вентилятора.
Підтримка Intel ATX 3.0
P550SS ICE може витримувати дворазове збільшення загальної потужності. Він повністю сумісний зі стандартом Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.0, який підтримує до 200% ексцесу потужності, досягає 70% ефективності при низькому навантаженні та відповідає необхідним стандартам синхронізації блоків живлення.
120-мм вентилятор на гідродинамічному підшипнику (FDB)
Високоефективний вентилятор на гідродинамічних підшипниках використовує технологію амортизації ударів за допомогою масляної плівки для ефективного зниження шуму, що робить його тихішим за звичайний вентилятор з втулкою і забезпечує більш ніж удвічі більший термін служби. Крім того, вентилятор визначає поточне енергоспоживання та температуру і автоматично регулює швидкість обертання для мінімізації шуму.
Надійна конструкція пласких кабелів
Використання пласких кабелів мінімізує безлад, одночасно покращуючи теплові характеристики корпусу.
Захист
Щоб гарантувати стабільну роботу всієї вашої комп'ютерної системи за будь-яких обставин, ми включили ряд захисних функцій, включаючи OCP, OTP, OVP, OPP, UVP і SCP. Крім того, ми отримали сертифікати безпеки від різних країн, щоб забезпечити стабільне та безпечне функціонування вашої системи.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v3.0 |
| Потужність | 650 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Silver |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 54.1А |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin, 8 pin |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 023 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00