Укр
Рус






Код товару: AR_3006019
Блок живлення Vinga 400W (VPS-400-12) - це якісне джерело електроживлення, призначене для постачання до вузлів комп'ютера електричної енергії. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод живлячої напруги.
Основним параметром будь-якого комп'ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У даного блоку вона складає 400W, що забезпечить живленням всі елементи системи середнього рівня.
Конструкція блока живлення спроектована таким чином, що шанс перегріву зведений до мінімуму. Усередині металевого кожуха розташований вентилятор солідних розмірів, який здатний забезпечити належне охолодження.
Також даний блок живлення володіє такою важливою характеристикою як, низький рівень шуму, що видається в процесі роботи. Окремо слід зазначити, що в даній моделі блоку живлення передбачена система захисту від перенапруги, перевантаження і короткого замикання.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 400 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| Захист від | OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі), OLP (захист від перегрузок), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Підключення відеокарти | 1x6 pin |
| Підключення процесора | 1x4 4pin |
| Розмір, мм | 140 х 150 х 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
753 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00