Відгуки (6)
Чипси відрізняються від типового мас-маркету, але в цьому й особливість. Добре відчувається що саме картопляні смажені чипси, а не ідеально однакові пластівці з крохмалу. Щодо спецій, так, тут не надто виражений смак, як наприклад у якихось Lays, але це більше плюс, ніж мінус. Тому для фанатів снеків, на яких спецій та добавок, більше ніж самої картоплі це навряд підійде. Я б сказав що це більш натуральні чипси
Цікаві чіпси, вирішив спробувати через незвичний смак іберійської шинки. Самі чіпси досить хрусткі, відчувається натуральний смак картоплі. Аромат приємний, є легка копчена нотка, але смак шинки не дуже яскравий — більше солонувато-димний. Загалом непоганий варіант для різноманіття, особливо якщо набридли стандартні смаки. Найкраще смакують охолодженими напоями.
Дуже смачні Насичений смак та доволі непоганий склад. Великі по розміру ,зручне пакування,з цієї лінійки -ці найсмачніші схожі на бекон .
Смачні чипси з легким смаком. Дійсно жирні, що логічно, адже все одно смажаться в олії, але смак в них відчувається натуральним. Це і плюс, і мінус, бо не такий виражений в порівнянні зі штучними ароматизаторами. Ці гарно підійдуть до напоїв з легким смаком, наприклад білого вина, проте для "потужного" пива смаку може забракувати.
Звичайні чіпси, які нічим не відрізняються від люксу та лейсу, окрім того, що вони гірші. Повівся на інший комент і реально думав, що можливо в них менше жиру в складі - це брехня, ті самі показники, що й в популярних чіпсів. Смак - ніякий. Він не виражений, таке враження, що спецій просто зажали. Смаку ветчини чи навіть приблизно схожого смаку - не відчувається. Відчувається смак якихось спецій, не зрозуміло до чого цей смак відноситься. Ну і ціна в два рази вища за звичайні чіпси. Я більше брати не буду, один раз спробувати можна.
Як на мене ,то це найбільш натуральні чипси з інсуючих. Немає смаку пересмажених чипсив , схожі дуже на домашні , спецій не багато ,всього в міру . Куштував ці і прості - класичні , без приправ . Якістью задоволений , певно буду замовляти ще. Сама упаковка , до речі , дуже приємна на дотик , таке відчуття , що виробник створив спеціально таке упакування , щоб після того ,як поїв , можна було б витерти руки від спецій та олії )

Чипси La Abuela Nieves зі смаком іберійської шинки 150 г (915647)
В наявності
139 ₴
-25%104 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00