Стабілізатор напруги Conter SVRH-20000VA/14000W - фото 1
Стабілізатор напруги Conter SVRH-20000VA/14000W - фото 2
Стабілізатор напруги Conter SVRH-20000VA/14000W
Код товару: BS_1724662
Про товар
Стабілізатор напруги релейний Conter SVRH-20000VA/14000W однофазний, монтажу підлоги, LED дисплей, DC150-270V, AC230±8%, 2*Shuko, Q4 підходить для однофазних мереж, з можливістю напольного монтажу. Він оснащений LED дисплеєм і працює в діапазоні вхідного напруги від 150V до 270V. Прилад забезпечує стабільне живлення електроприладів, захищаючи їх від коливань напруги.
Характеристики:
• Тип продукту: Стабілізатор напруги релейний
• Повна потужність: 20000 ВА
• Номінальна потужність: 14000 Вт
• Вхідна напруга: 150 В ~ 270 В
• Вихідна напруга: 230 В ± 8%
• Дисплей: LED
• Температура навколишнього середовища: 0 °C ~ 40 °C