Укр
Рус

Код товару: AR_3016908
Стильна електробритва ShowSee Electric Shaver (F305-G)
Корпус захищений від води (клас водонепроникності IPX7), що дозволяє здійснювати як сухе, так і вологе гоління.
Два режими роботи
Апарат запам'ятовує останній вибраний режим.
Пристрій оснащений 3 плаваючими голівками, що можуть повторювати вигини обличчя. Кожна головка складається з двох кільцевих лез, що забезпечує максимально швидке та ефективне гоління.
Комфортне та гладке гоління
Можна активувати режим. Турбо для густої бороди, використовуючи тривале натискання клавіш для включення даного режиму.
Система плаваючих головок
Не пропускає ділянки, легко адаптується під овал обличчя, адже в даній бритві використовуються високоякісні леза з нержавіючої сталі Seiko з технологією самозаточення лез.
LED дисплей
На лицьовій поверхні розташовується світлодіодний дисплей. На ньому відображаються дані про рівень заряду, що залишився, стан голіня і блокування пристрою.
Швидка зарядка акумулятора
Місткість акумуляторної батареї – 800 мАг. Вона заряджається через кабель USB Type-C протягом 90 хвилин. Цього вистачить, щоб пристрій автономно пропрацював протягом 1,5 години.
| Система для гоління | роторна (обертальна) |
| Спосіб гоління | сухе + вологе гоління |
| Кількість головок для бриття | 3 |
| Призначення | для чоловіків |
| Живлення | від акумулятора |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 155 г, 400 г |
| Вага в упаковці | 600 г |
| Габарити | 16.5 x 5.5 x 3.4 см |
| Габарити упаковки | 20 х 10 х 6 см |
| Комплектація | електробритва |
| Леза | сталеві |
| Оснащення | плаваюча головка, водонепроникний корпус, індикатор зарядки |
| Особливості | автоперемикання напруги (100-240 В), вологе очищення |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки акумулятора | 90 хвилин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хвилин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 585 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00