Укр
Рус

Код товару: AR_3016384
Тип - звичайний, 900 Вт, матеріал корпусу - пластик, Кришка - незнімна
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 0.5 л |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від включення без води |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Вага | 0.43 кг |
| Вага в упаковці | 0.62 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 100°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 16 x 17.5 x 10.5 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 15 x 16.5 x 12.5 см |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц, 2 чашки в комплекті |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кришка | незнімна |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
686 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00