Укр
Рус

Код товару: AR_3016456
Завдяки великому об'єму чайника Gorenje K17XG 1,7 літра ви зможете закип'ятити воду відразу на всю сім'ю. Також дуже зручно, якщо до вас у гості прийшла велика компанія друзів. Гарантія якості та безпеки, оскільки контролер Strix розроблено відповідно до сучасних міжнародних стандартів. Він розрахований на 12000 циклів нормальної роботи. Для комфортного використання, зручна ручка та обертання корпусу на 360°.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 0.8 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 235 х 230 х 158 мм |
| Довжина кабелю | 0.65 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц, контролер STRIX |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
949 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00