Укр
Рус

Код товару: AR_3016443
Закип'ятіть воду відразу на всю компанію
Завдяки великому об'єму чайника 1,7 літра ви зможете закип'ятити воду відразу на всю сім'ю. Також дуже зручно, якщо до вас у гості прийшла велика компанія друзів.
Знімний фільтр
Якісний фільтр від накипу легко знімається і миється. Крім того, він запобігає капанню води під час наливання в чашку.
Без обмеження довжини шнура
Шнур живлення підключається до підставки, щоб ви могли вільно користуватися чайником. У підставці є спеціальне відділення для зручного зберігання шнура.
Для ароматної кави та чаю
Якщо в чайнику мало води або вона закінчилася, нагрівання автоматично вимикається. Крім того, чайник вимикається, коли вода закипає.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь, скло |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підсвічування корпусу, терморегулятор |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 100°C, 80°C, 70°C, 50°C, 90°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 242 х 215 х 155 мм |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц, практична відкидна кришка |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 541 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00