Укр
Рус

Код товару: AR_3016503
Електричний чайник Hölmer HKS-218R — це стильний і сучасний чайник з подвійними стінками, який ідеально підходить для приготування гарячої води для чаю, кави або інших напоїв. Чайник має потужність 1500 Вт і місткість 1,8 л, оснащений автоматичним відключенням при закипанні, блокуванням включення без води та технологією подвійних стінок, яка зберігає воду теплою протягом тривалого часу.
Подвійні стінки
Зберігають тепло всередині та залишаються холодними на дотик ззовні. Зовнішня частина виготовлена з екологічного харчового пластику, внутрішня — із безпечної нержавіючої сталі.
Між ними передбачено спеціальний повітряний прошарок, це відмінно підтримує температуру води та забезпечує безпечну температуру електрочайника зовні, дає змогу економити електроенергію, а також зменшує шум під час нагрівання води.
Безпечна експлуатація
Автовимкнення в разі закипання та захист від увімкнення без води роблять експлуатацію пристрою більш безпечною. А захист від перегріву забезпечить довговічність використання.
Вільне обертання на 360°
База живлення з поворотом на 360° дає змогу користувачам легко встановлювати чайник та обертати його. Отже, пристроєм з однаковим комфортом можуть користуватися як правші, і лівші.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води |
| Особливості | подвійна стінка, світловий індикатор |
| Колір | червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 0.8 кг |
| Вага в упаковці | 0.87 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 20.3 х 16.5 см |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
568 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00