Укр
Рус

Код товару: AR_3016413
Чайник-термос MG об'єм 1,7 л сочетает себе в стильному дизайні з переважним якістю і довголіттям. Чайник-термос, який підтримує потрійним стінкам, накопичує гораздо швидке, економне електроенергетичне і час, а ефект термоса сохранить горячую воду тривалістю часу. Внешний корпус зроблений з високоякісної нержавеющей сталі. Зважаючи на те, що при роботі чайника не накопичується знурення, його температура не перевищує 70 °, що виключає можливість ожоги. Внутрішня колекція, кришка та носіїв випустили з високоякісної нерегулярної сталі, сумісної з пищевими продуктами, що забезпечує чистоту води та розбірку на довгих строках служби. При натисканні кнопкових механізмів відкриття кришталевих срабатів створює м'яко і плавно, виключає розбризгування конденсату з кришками. Скритий нагріваючи елемент забезпечує швидке кипіння, надійність і простоту очищення чайників, а встроенний контролер захищає від перегреву. Комплексна система безпеки для запобігання короткого замикання та википання води. Функція автовиключення активізується, коли процес завершується або прибор знімається з основами. Шнур оборочує вокруг основи, що дозволяє легко розмістити чайник на кухні. Бездротова підставка з поворотом 360 ° для зручності використання.
Характеристики:
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | подвійна стінка |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 1.35 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.5 х 22 х 15 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 26 x 23 x 17.5 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 338 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00