Укр
Рус

Код товару: AR_3016471
Прозорий, функціональний та екологічний, виготовлений з високоякісного скла та металу.
Завдяки високій потужності чайника та прихованому нагрівальному елементу він швидко нагріє воду до потрібної температури та забезпечить легке очищення від накипу. Чималий об'єм задовольнить потреби великої родини, а сучасний дизайн зробить цей пристрій стильним елементом кухонного інтер'єру.
Зручний індикатор рівня води
Дозволяє точно виміряти кількість рідини, що корисно при заварюванні чаю або приготуванні інших напоїв, які потребують невеликого об’єму води.
Знімний фільтр
Для додаткового очищення води у носику є знімний фільтр, який легко зняти та промити під водою.
Основа, що обертається на 360°
Чайник обертається на підставці на 360°, завдяки чому його можна поставити на платформу з будь-якої сторони.
Великий об’єм 1,7 л
Дозволяє швидко приготувати потрібну кількість напоїв для великої сім’ї чи компанії друзів.
Зручна кришка
Кришка відкривається майже під прямим кутом та надає зручний доступ для наповнення чайника водою та очищення.
Світлодіодна підсвітка
Вишуканий сигнальний індикатор яскраво підсвічує воду, коли чайник увімкнено.
Прихований нагрівальний елемент
Нагрівальний елемент чайника прихований, що полегшує процедуру очищення від накипу.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Матеріал корпусу | скло |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.1 кг |
| Вага в упаковці | 1.9 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 23,8 х 22,4 х 15 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 29.8 х 21.6 х 21.6 см |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 466 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00