Укр
Рус

Код товару: AR_3016187
Робоча поверхня гриля AURORA AU 3329 з антипригарними пластинами дозволяє готувати без додавання олії чи жиру. Прилад працює у двох положеннях: гриль та барбекю. Рифлена поверхня створює ефект приготування їжі на вогні. Розкриття плит на 180 градусів; миттєво збільшує площу робочої поверхні вдвічі.
| Тип управління | механічний |
| Розміщення | настільний |
| Потужність | 850 Вт |
| Поверхня | ребриста |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | так |
| Довжина решітки-гриль | 23 см |
| Колір | чорний |
| Комплектація | електрогиль |
| Особливості | індикатор роботи, відкриття на 180 ° |
| Піддон для збору соку/рефлектор | так |
| Температурні режими | 1 |
| Ширина решітки-гриль | 29 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 079 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00