Укр
Рус

Код товару: AR_3016192
Пластини виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву і оброблені антипригарним покриттям. Після того як пластини охолонуть, просто протріть їх бавовняною тканиною.
Рівномірний нагрівЗавдяки автоматичному регулюванню температури вам не доведеться турбуватися про те, що сендвічі або вафлі готуватимуться за занадто низької або занадто високої температури. Усе, що вам потрібно зробити, це вибрати ступінь готовності - легку, середню або хорошу, - вибравши час приготування.
Ніякого безладу і заплутування шнураЗавдяки продуманій конструкції шнур більше не заплутується. В основу вбудовано пристрій для змотування шнура, що дає змогу легко керувати шнуром.
Знайде своє місцеЦей маленький і компактний універсальний міні-гриль знайде своє місце на будь-якому кухонному столі. Її можна зберігати в перевернутому вигляді, і вона має сучасний і позачасовий вигляд.
Безпека спрощенаРучка поставляється з безпечним фіксуючим затискачем і зручна для перенесення гриля.
| Тип управління | механічний |
| Розміщення | настільний |
| Потужність | 700 Вт |
| Поверхня | ребриста |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | так |
| Вага | 2 кг |
| Колір | чорний |
| Комплектація | електричний гриль |
| Особливості | холодні ручки, захисна защіпка, ручка для перенесення, гумові ніжки, стандартний трубчатий нагрівач, відділення для зберігання шнура, рифлені пластини |
| Розміри | 9,5 x 23,1 x 23,5 мм |
| Температурні режими | 1 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 015 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00