Електропила CS16/2000TH 2000Вт шина-40см, 3/8Р - фото 1
Електропила CS16/2000TH 2000Вт шина-40см, 3/8Р - фото 2
Електропила CS16/2000TH 2000Вт шина-40см, 3/8Р - фото 3
Електропила CS16/2000TH 2000Вт шина-40см, 3/8Р
Код товару: TP_1825959
Про товар
Ланцюгова пила електрична CS16/2000TH - ідеальний помічник у догляді за садом, заготівлі дров та будівельних завдань, здатна здивувати як любителя так і професіонала.Основні переваги:Повздовжнє розташування двигуна,Безінструментальний натяг ланцюга,швидкий доступ до щіток,"плавний" пуск.Характеристики:Потужність - 2000 Вт,Оберти холостого ходу - 8000 об/хв,Швидкість руху ланцюга - 13,5 м/с,Довжина шини - 40см (16"),Крок ланцюга - 3/8",Кількість ланок ланцюга - 57 шт.,Товщина провідної ланки - 1,3 мм,Тип ланцюга - OREGON 91VG-57E,Тип шини - OREGON 160SDEA041,Швидкість зупинки ланцюга - >0,15 сек.,Місткість масляного бака - 200 мл,Матеріал провідної та веденої шестерні редуктора - легована сталь,Матеріал провідної зірки - легована сталь, зірка із захистом від зісковзування ланцюгаПлавний пуск/захист від випадкового запуску - є/єЗахист від обраного відскоку шини - єАвто гальмо - єДовжина кабелю живлення - 28 см.Габаритні розміри інструменту:Д*Ш*В - 51*20*23 см (без шини і ланцюга)
Характеристики
Бренд
GTM
Продавець
tehnopost
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-9%