Відгуки (6)
Чудовий крем, рекомендую.
Крем надає обличчю свіжості, та прибирає тьмяність і стомленість.
Живлення шкіри без її обтяження!
Використовую як крем та як базу під макіяж, оскільки він чудово вбирається та має легку текстуру.
Оскільки цей крем дуже легкий, він не обтяжує шкіру, та дуже добре насичує її.
Чудовий крем,шкіра насичена мікроелементами, зволожена і м'яка
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00