Укр
Рус

Код товару: AR_3016840
| Тип | дорожній (компактний) |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2100 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Функції | подача холодного повітря, іонізація |
| Насадки | дифузор, концентратор |
| Особливості | петля для підвішування, знімна задня решітка |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.81 кг |
| Габарити | 18.2 x 9.2 x 29.8 см |
| Тип іонізації | з турмаліновою іонізацією |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 853 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00